O FIRMIE

Biuro Projektowe GROCAD Damian Borowczak powstało w 2009. Misją biura projektowego jest tworzenie brył zarówno pięknych, jak i funkcjonalnych.
Podczas tworzenia projektu każdego budynku kładę szczególny nacisk na kształtowanie nowoczesnego i funkcjonalnego układu wnętrza, tak aby powstała przyjazna i wygodna przestrzeń. Dbam również o zachowanie prawidłowych proporcji zewnętrznych bryły oraz jej estetykę. Ze szczególną starannością pracuję nad detalami i rozwiązaniami materiałowymi.

Filozofia architektury Biura Projektowego GROCAD wyraża się w indywidualnym podejściu do każdego projektu. Tworzę obiekty funkcjonalne, praktyczne i eleganckie.
Dzięki kreatywności, bogatej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz współpracy ze sprawdzonymi specjalistami wszystkich niezbędnych branż, oferuję każdemu klientowi optymalne dla niego rozwiązania oraz obsługę dostosowaną specjalnie do jego potrzeb.

Jestem z Państwem od koncepcji, poprzez wszystkie fazy projektu: projekt budowlany wraz z kompletem pozwoleń, projekt wykonawczy, nadzory autorskie, aż po przekazanie obiektu do użytkowania.

Pierwszy krok - wizyta w pracowni

Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Umożliwia m.in. zapoznanie się szczegółowo z ofertą oraz z dotychczasowymi osiągnięciami firmy.

Doradzam Inwestorowi jakie kroki powinien przedsięwziąć, by jego zamierzenia inwestycyjne mogły się skutecznie i bezproblemowo urzeczywistnić. Jeśli klient ma takie życzenie, spotkanie może się także odbyć na działce Inwestora, w jego domu lub w siedzibie jego firmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty „Wyjazdowe środy” i umawiania się na „wizyty domowe”. Klientom spoza rejonu powiatu grodziskiego oferuje możliwość dokonywania wszelkich ustaleń oraz załatwiania procedur - telefonicznie i przez Internet.

Projekty wykonuję wykorzystując komputerowe techniki wspomagania projektowania CAD przy wykorzystaniu legalnego oprogramowania firmy Autodesk.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu targach, konferencjach i ogólnopolskich szkoleniach, organizowanych przez czołowe firmy z zakresu materiałów budowlanych, technologii i organizacji procesów budowlanych.